Pravidla akce - dárek zdarma k výrobkům Hoover

Společnost Candy Hoover ČR s.r.o., se sídlem Praha 8, Sokolovská 651/136a, PSČ 186 00, IČ 25754955 (dále jen „Společnost“), umožňuje svým zákazníkům, kteří zakoupí některý z vybraných spotřebičů značky Hoover, získat dárek k nákupu zdarma (dále jen „akce – dárek zdarma“) a to za níže uvedených podmínek:

 1. Zákazník zakoupí vybraný spotřebič Hoover z nabídky spotřebičů, na které se akce - dárek zdarma vztahuje (seznam spotřebičů naleznete zde), u distribučních partnerů Společnosti.
 2. Vztahuje se na nákup dle platnosti akce:
  Multifunkční tyčový vysavač ZDARMA při koupi setu pračka + sušička - akce platí do 31.12.2022 (včetně) nebo do vyprodání zásob,
  Tablety do myčky na 1 rok ZDARMA – akce platí do 31.12.2022 (včetně) nebo do vyprodání zásob,
  Plech jako dárek ZDARMA – akce platí do 31.8.2022 (včetně) nebo do vyprodání zásob.
 3. Zákazník se řádně registruje na webu www.bonushoover.cz.
 4. Zákazník zašle dle instrukcí uveřejněných na uvedených webových stránkách scan účtenky obdržené při zakoupení spotřebiče.
 5. Zákazník nevyužije svého práva a neodstoupí od kupní smlouvy na spotřebič ve smyslu § 1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

Další podmínky a informace k akci – dárek zdarma:

 1. Zakoupením spotřebiče se rozumí pouze nákup nového spotřebiče.
 2. Registrací se rozumí vyplnění a odeslání registračního formuláře uveřejněného na uvedených webových stránkách. Formulář je nutné odeslat nejpozději do 14 kalendářních dní od nákupu spotřebiče. Registrace je úspěšná pouze v případě, že jste na uvedenou e-mailovou adresu obdrželi potvrzující e-mail.
 3. Zákazník plně odpovídá za správnost a úplnost údajů uváděných při registraci. Při uvedení nesprávných údajů nárok na dárek zaniká.
 4. Společnost si vyhrazuje právo v případě pochybností o řádné registraci zákazníka zaslání dárku odmítnout.
 5. Účtenka se přikládá přímo do formuláře při registraci, případně musí být Společnosti zaslána nejpozději do 14 dnů ode dne nákupu.
 6. Pro účely akce – dárek zdarma bude Společnost akceptovat pouze takové účtenky, které budou splňovat náležitosti stanovené právním řádem ČR pro zjednodušený daňový doklad nebo běžný daňový doklad.
 7. Společnost si vyhrazuje právo v případě pochybností o pravosti či autenticitě účtenky zaslání dárku odmítnout.
 8. Společnost si vyhrazuje právo jakýkoli spotřebič z nabídky vyřadit nebo do nabídky zařadit. Registrace určitého spotřebiče učiněná před jeho vyřazením z nabídky zůstává v platnosti.
 9. Společnost si vyhrazuje právo, akci – dárek zdarma, zcela nebo zčásti zrušit. Registrace spotřebiče učiněná před zrušením akce zůstává v platnosti.
 10. Akce Multifunkční tyčový vysavač ZDARMA se vztahuje pouze na nákup setu pračky a sušičky Hoover. Oba spotřebiče musí být uvedené na jedné účtence. Po úspěšné registraci obdrží zákazník jako dárek tyčový vysavač řady H-FREE 300 - HF322AFP (kód:39400957) v hodnotě 5590 Kč (doporučená cena).
 11. Akce Tablety k myčkám na rok mytí zdarma se vztahuje pouze na vybrané modely. Úspěšnou registrací získáte 4 balení tablet značky Care+Protect, které pokryjí spotřebu tablet na rok, při spuštění myčky 2x-3x týdně. Balení obsahuje 4 balení tablet po 30 ks, na vyzkoušení přikládáme také vzorky tří vůní koncentrovaného parfému do pračky 100% čistá esence, který je vhodný pro všechny druhy tkanin a 3v1 odstraňovač vodního kamene, odmašťovač a čistič pro myčky nádobí a pračky.
 12. Akce Plech jako dárek se vztahuje na vybrané modely Hoover, seznam modelů naleznete zde.
 13. Akce dárek zdarma k výrobkům Hoover je platná pouze pro spotřebiče značky Hoover dovážené a zakoupené společností CANDY HOOVER ČR s.r.o.
  Registraci tedy není možné schválit při zakoupení výrobku z těchto e-shopů:
  K24 - https://www.k24.cz
  Shopprovas - http://shopprovas.cz/

Při splnění všech shora uvedených podmínek bude zákazníkovi zaslán dárek uvedený na webu www.bonushoover.cz na adresu zákazníka uvedenou při registraci a to nejpozději do 90 dnů od řádně proběhlé registrace. K požadavkům zákazníka na obdržení jiného dárku se nepřihlíží.

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@ktpb.cz.

Po odeslání registračního formuláře a zaznamenání registrace bude na mail uvedený v registraci zasláno potvrzení o registraci. Pokud takovéto potvrzení zákazník neobdrží, neproběhla registrace zcela v pořádku a doporučujeme registraci opakovat. Potvrzení bude také určujícím dokumentem při případných reklamacích nedodání dárku.

Odesláním registračního formuláře dává zákazník souhlas ke zpracování osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa pobytu, telefonní číslo a e-mailová adresa.